Pridaj sa k Nám. 

Pod si zahrať jeden z najstarších olympijských športov.  Nemusíš si nič kupovať, vybavovať prídi a vyskúšaj si zahrať, uvidíš či ta to bude baviť !

Nájdeš tu veľa kamarátov. 

Zašportuješ si a tým budeš zdravší. 

Dostaneš profesionálny prístup od trénerov. 

Ak ta to bude baviť dostaneš sa do tímu. Budeš pravidelne súčasťou najúspešnejšieho klubu na Slovensku.  

Chceš trénovať hokej a hrať za klub KPH RAČA? V našom kolektíve máme všetky vekové kategórie deti, dorast, ženy, muži. Máme viac ako 50 detí ktoré aktívne trénujú a zúčastňujú sa tréningov a zápasov doma aj v zahraničí.

U nás môžu detí začať hrať hokej  od 5. roku. Deti sa naučia aké je to byť v kolektíve detí a sú súčasťou športového klubu. Okrem všetkých sociálnych, vývojových a výchovných aspektov sa naučia základy techniky, taktiky a zdravej športovej pripravenosti  ktoré pozitívne vplývajú na zdravý rozvoj dieťaťa v každom veku života.

KONTAKT:

Matej Boho – tréner mládeže

kphraca@kphraca.sk
Tel: 0917 263 316

 

Detské vekové kategórie
Deti od 5 rokov do 10 rokov PRÍPRAVKADeti sú rozdelené do skupín podľa veku a výkonnosti. Dôraz sa kladie na základnú športovú a hokejovú pripravenosť.
Deti od 10 do 15 rokov. ŽIACITúto skupinu tvoria detí ktoré prešli základným hokejovým cvičením počas minimálne 1 roka. A začínajú sa postupne priberať ťažšie cvičenia, taktickejšie cvičenia a zároveň sa v tomto veku etabluje a rožširuje zručnosť práce s hokejkou v pohybe.
Deti od 15 do 18. DORASTTu sa kladie dôraz na vyššiu športovú pripravenosť hráča. Práca s hokejkou a taktickejšie cvičenia aplikované do praxe. Cieľom je pripravenosť hráča na Mužský hokej.