Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Turnaj Nemecko Bad Kreuznach U16

Bonner THV –  KPH RAČA Bratislava

Prvý zápas na turnaji proti THV Bonner bol pre nás začiatkom turnaja. Vedeli sme, že ideme hrať proti tímom, ktoré sú výborne pripravené. Hneď od začiatku sme videli, že tempo a rýchlosť hry týchto zápasov bude o niečom inom a to sa nám aj potvrdilo hneď od začiatku na nás súper vybehol ale mi sme sa nezľakli. Hrali sme a držali sme sa veľmi dobre. Úvod sme dostatočne zachytili a mali  sme šancu byť úspešný v tomto zápase. Po našej nevydarenej šanci nám súper z protiútoku dal gól na 1:0. Dlho sme sa snažili dať gól, mali sme roh aj šance, žiaľ sa nám to nepodarilo, v strednej časti hry sme dostali gól na 2:0, v zapätí sme skórovali aj mi a boli sme blízko vyrovnania. Jeden gól nám rozhodca neuznal a tak sa veľmi rýchly zápas s množstvom akcií skončil 1:2 v prospech súpera.

BW Koln – KPH RAČA Bratislava

Proti tomuto tímu sme nastúpili s odhodlaním získať aspoň bod do tabuľky, žiaľ sa nám to nepodarilo. Súper hral výborný hokej bohužiaľ sme sa nedokázali dostať do zápasu. Robili sme zbytočné chyby, ktoré nás stáli góly do našej brány a tento zápas prešiel rýchlo s výsledok 4:1

HC Essen 99 – KPH RAČA Bratislava

Proti tomuto súperovi sme vedeli že to nebude ľahké HC Essen 99 hra aktívnu hru tzv. full press. My sme vedeli, že bude takto hrať a dokázali sme sa na to dostatočne pripraviť. Chlapci si verili a podarilo sa. Po úvodnom zatlačení sme sa dokázali oslobodiť z presu a súper vedel, že to nebude mať ľahké. Po úvodnom tlaku už súper takú aktívnu otvorenú hru nehral. Po krásnej akcii sme dali gól na 1:0. Dlho bol zápas iba 1:0. Žiaľ na konci sme dostali gól na 1:1. Naša snaha bola odpovedať gólom, ale už sa to nepodarilo. Po tomto zápase sme mali úsmev na perách, pretože každý hráč hral výborný rýchly hokej s množstvami prihrávok, hráči sa rotovali a bol to krásny pohľad na našu hru. Rýchlosť a tempo hry sa vyrovnalo zápasom mužskej ligy.

KPH RAČA Bratislava – WTC Wurzburg

Proti tomuto tímu sme chceli byť úspešný a brať 3 body. Bol to náš prvý ranný zápas po dobrej hre z predchádzajúceho dňa. Do zápasu sme vstúpili chaoticky a robili sme veľa chýb častokrát to boli chyby, ktoré by sa na takejto úrovni nemali stávať. Po pár úvodných akciách sme nedokázali streliť gól a súper nás potrestal a my sme nedokázali už nič viacej urobiť v tomto zápase. Tento zápas nás mrzí najviac zo všetkých a bolo to veľké sklamanie z našej predvedenej hry. Konečný výsledok 0:3.

HC Basel (Švajčiarsko)- KPH RAČA Bratislava

Po 4 zápasoch v základnej skupine si hráči uvedomili, že takto to ďalej nepôjde. Musíme hrať to, čo si povieme, musíme sa snažiť dodržiavať taktické pokyny a všetci na ihrisku musia vedieť čo hráme. Počas týchto 4 zápasoch viazla komunikácia a chlapci vedeli, že to musia zlepšiť. Tento zápas bol ako z inej knihy, chlapci si zahrali super hokej a začali opäť hrať tak, ako ich poznáme. Konečný výsledok 3:0 v prospech našich chlapcov.

SWB Bonn – KPH RAČA Bratislava

Posledný zápas na turnaji. Chlapci si tento zápas užili. Bol to výborný zápas z našej strany. Chýbali nám góly, ale predvedená hra bola výborná chalani začali dodržiavať taktické pokyny, pokračovali v dobre komunikácií, každý vedel, čo sa ide hrať. Áno, boli tam chyby, ktoré musíme odstrániť, ale to vôbec nevadí. Konečný výsledok 1:1.

Na tomto turnaji vidno progres zo zápasu na zápas. Je veľmi dôležité v tomto veku aby chalani hrali ťažké zápasy proti výborným súperom, aby sa naučili a videli iný hokej ako poznajú. Tento turnaj splnil očakávania a preveril naše schopnosti a možnosti pred blížiacou sa halovou sezónou.Celkovo sme skončili na  7. mieste.

#TeamRača