Skip to content Skip to footer
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tréning U18 STARŠÍ ŽIACI

30 januára @ 4:45 pm - 6:00 pm

Tréningový program KPH Rača pre kategóriu U18, zameraný na športovcov vo vekovom rozmedzí 15 až 18 rokov, predstavuje dôležitú etapu v rozvoji mladých hokejistov. Cieľom tréningu je nie len zdokonaľovať technické zručnosti hráčov, ale tiež zlepšovať ich fyzickú kondíciu a rozvíjať strategické myslenie a porozumenie hre. Dôležité komponenty tréningu pre U18 v pozemnom hokeji zahŕňajú:

Pokročilý rozvoj zručností: Hráči v tejto vekovej kategórii sa sústreďujú na zdokonaľovanie technických zručností, ako sú ovládanie lopty, prihrávky, streľba a obranné techniky. Dôraz je kladený na presnosť, rýchlosť a efektívnosť v každom aspekte hry.

Fyzická kondícia a kondičný tréning: Fyzická pripravenosť je kľúčová, preto tréningy zahŕňajú silové a vytrvalostné cvičenia. Tréneri pracujú na zlepšovaní rýchlosti, sily, agility a celkovej vytrvalosti hráčov.

Taktické pochopenie hry: Hráči sa učia pokročilé taktické stratégie, vrátane hry v rôznych formáciách a reakcií na rôzne herné situácie. Dôležité je aj porozumenie dôležitosti pozícií na ihrisku a spolupráca s tímom.

Podrobnosti

Dátum:
30 januára
Čas:
4:45 pm - 6:00 pm
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Organizátor

KPH Rača
Phone
+421 917 263 316
Email
kphraca@kphraca.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Klub pozemného hokeja Rača,
Jurkovičova 5
Bratislava, BA 83106 Slovensko
+ Google Map
Phone
+421 917 263 316
View Miesto udalosti Website