1. kolo U14 v Šenkviciach

V nedeľu (10.9.) odohralo družstvo KPH Rača do 14 rokov zápasy 1. kola v Šenkviciach, kde sa postupne stretli so súpermi:

Zostava:
Maťo K (GK) – Marek (GK) – Majo, Karolína – Kika V., Kubo, Rišo – Beátka, Julo (C), Kajka, Veronika a Andrej K.

KPH Rača 5 – 4 Fónix Budapešťgóly: 2x Kubo, 1x Kika V., 1x Rišo, 1x Majo
Prvý zápas sme odohrali proti Fénixu z Budapešte. Do zápasu sme vstúpili slabo a prehrávali sme 0-2. Od 10 minúty sa hra zlpešila a pritlačili sme súpera na ich polovicu a zápas sme vyrovnali a časom otočili a kontrolovali výsledok do konca.

KPH Rača 1 – 0 ŠK Šenkvice, gól: 1x Rišo
Na druhý zápas sme nastúpili proti rivalovi zo Šenkvíc, ktorý mal v prvom polčase prevahu, ale náš brankár stiahol roletu a svojimi výbornými zákrokmi vychytal shout-out a súpera dostával do zúfalstva. My sme v druhom polčase hru vyrovnali a vytvorili si trestné rohy, z ktorých sa nám jeden podarilo premeniť a víťazstvo sme si udržali !!!

KPH Rača 2 – 7 – HOKO Zlaté Moravce, góly: 1x Kubo, 1x Rišo
V prvom polčase bola hra vyrovnaná a polčasové skóre bolo 1 – 2. V druhom polčase sme chceli zápas vyrovnať, ale zlomil nás inkasovaný tretí gól a už sme nemali dostatok síl do útoku a postupne sme dostávali ďalšie góly po chybách v našom obrannom postavení. Nenašiel sa žiadny hráč, ktorý by ešte vyburcoval družstvo a tak sme po slabom výkone stratili body, ale aj napriek tomuto zaváhaniu vedieme ligu po 1. kole U 14 a už v najbližšom jesennom kole na domácom ihrisku sa budeme snažiť získať všetky body !!!

Ďalšie kolo nás čaká 1.10 v nedeľu v Rači, tak všetci ste vítaní !!!